Zielona Kawa na odchudzanie – Green Coffee Extract

green-coffee-extract (1)Green Coffee Extract jest rewelacyjnym suplementem. Przede wszystkim dlatego, że odchudza ciało, a nie portfel (jest tani), po drugie działa zdrowotnie. Z badań wynika, że zielona kawa oraz zawarte w niej kwas chlorogenowy i kwas kawowy mają bardzo pozytywny wpływ na organizm.

Chociaż na forach zdarza się słyszeć narzekania, że nie działa lub słabo działa, to jednak większość używających ją osób jest bardzo zadowolonych i dość szybko zauważa lepsze efekty odchudzania.

Jakieś pół roku temu w mojej firmie ten ekstrakt zrobił zawrotną karierę. Kilka koleżanek (i kolegów) rzeczywiście dzięki niej zrzuciło część nadwagi. Osoby te w większości utrzymują wagę w ryzach do dzisiaj. Nie pozostaje mi nic innego, jak gorąco ten suplement polecić.

Jak działa zielona kawa?

To, co dla nas najważniejsze to fakt, że zielona kawa wspomaga odchudzanie, w webMD napisano na przykład, że w czasie 12 tygodni ekstrakt z zielonej kawy zmniejsza masę ciała u przyjmujących go osób (źródło).

Dzieje się tak najprawdopodobniej dzięki kwasowi chlorogenowemu i wpływowi kawy na gospodarkę insuliną. Dokładnego mechanizmu działania jeszcze nie poznano, ale już istniejące wyniki badań są bardzo obiecujące.

Poza tym ekstrakt z zielonej kawy zmniejsza ciśnienie krwi u nadciśnieniowców (po ok. 28 dniach przyjmowania) i objawy syndromów metabolicznych. Zawarty w nim kwas kawowy działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i może poprawiać odporność.

Green Coffee Extract – nasze efekty

Efekty jakich możesz się spodziewać to:

  • już po zażyciu pierwszej kapsułki czuć, że coś się dzieje, ale jest to uczucie, które trudno dokładnie opisać, po prostu czuć coś :-),
  • jeśli nie myślisz obsesyjnie o jedzeniu to nawet nie zauważysz kiedy przestaniesz mieć zachcianki na podjadanie etc,
  • jeśli myślisz o jedzeniu nieustannie – to w pewnym momencie (po 2-3 pierwszych dniach) od tego myślenia się uwolnisz, pod warunkiem że nie zapomnisz o tabletkach, czasem zdarza się zapomnieć.

Podsumowując: to, że ekstrakt działa zauważysz bardzo szybko, nawet po pierwszej kapsułce, a najpóźniej w ciągu DWÓCH TRZECH DNI nie wchodź jednak co chwilę na wagę, bo to bez sensu, zważ się, a najlepiej zmierz po jakimś tygodniu – dwóch brania tabletek, efekty cię zaskoczą.
sprawdz najlepsza oferte  lub wróć do zestawienia tabletek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>